Argox barkod yazıcı firması 1996 yılında kurulmuştur. Kuruluşla beraber Ar-Ge çalışmalarına başladı. Firmanın hedefi, en iyi teknolojiyle uluslararası standartların taleplerini karşılamaktır.

2012’nin Ocak ayında Argox Information Co. Ltd. dünyanın en iyi markalarından biri olma hedefiyle SATO Japonya’nın yan kuruluşu olmuştur.

Pazarlama stratejileriyle sınırları zorlayarak Argox kendi markasını yaratmayı başarmıştır. Dünya çapında tanınan bazı markalar arasında yer almaktadır.

Argox barkod yazıcı çeşitlerinin şu anda 70 ülkeden fazla satışı yapılmaktadır. Bazı ülkelerde ise en büyük Pazar payını almaktadır.

Argox Barkod Yazıcı
Argox Barkod Yazıcı

Çin ülkesindeki varlığı hızla büyüdü ve Şangay ile Çin bölgelerinde şubeler açtı.

Hız, bellek, kontrol, baskı teknolojileri, çok dilli platform gibi aşamalarda yaptığı Ar-Ge sonuçlarındaki başarısını sürdürmektedir.

1998 senesinden bu yana, barkod ve barkod sistemlerinin büyümesiyle Pazar payı da artmıştır. 2014 Kasım ayında ISO9001 kalite sertifikasını ve ISO 14001 sertifikasını geçti. Argox’un AIDC endüstrisindeki kararlılığı, en iyi teknolojiyi geliştirmeye yönelik sürekli yatırımlarıyla uzun vadeli planlarını gösteriyor.

ID EXPO TOP TEN”, “GOOD DESIGN PRODUCT 1998”, “SYMBOL OF EXCELLENCE WINNER” gibi ödüller kazandı.

http://www.argox.com/argox/company/

BARKOD YAZICI FİYATLARI

Argox barkod yazıcı fiyatları, masa üstü barkod yazıcı, endüstriyel barkod yazıcı, teknolojik özellikleri, termal ve direct termal seçenekleri ile değişiklik göstermektedir.

Türkiye’de en çok görebileceğiniz markalardan birisi olan Argox Barkod Yazıcı modellerini inceleyebilirsiniz.

Etiket yazıcı satın almadan önce barkod veya etiketi kullanacağınız alan, baskı adeti, baskı yapacağınız etiket çeşiti fiyat açısından çok değişiklik göstermektedir. Hangi barkod, etiket yazıcıyı almakta karar veremediyseniz iletişime geçebilirsiniz.

ARGOX BARKOD YAZICI SERVİSLERİ

İstanbul içerisinde Argox barkod yazıcı servisi hizmeti vermekteyiz. Barkod yazıcı kurulumu yapılıp, 1 adet etiket tasarımı yapılmaktadır. Barkod yazıcı kurulumu yapıldıktan sonra, yazıcının kullanımı ve sarf malzeme değişikliği eğitimleride verilmektedir.

Barkod yazıcının etiket/barkod değişimi, ribon değişimi gösterilecektir.