Rate this post

Chromolux Etiket

Chromolux etiketlerin yüzey kısmı son derece parlak ve pürüzsüz bir görünüme sahiptir. Chromolux etiketler ribon baskısı için son derece uygun bir yapıya sahiptir. Herhangi bir çukurluğun bulunmadığı etiket kuşe etiket ile benzer özelliklere sahiptir. Chromolux etiket ile kuşe etiketin birbirinden en önemli farklı Chromolux etiketin yüzeyinin çok daha parlak bir görünüme sahip olmasıdır. Kağıt bazlı etiket çeşitlerinden biri olan Chromolux etiketin yüzeyinde herhangi bir çukurluk bulunmamaktadır.

Chromolux Etiketler Neden Tercih Edilir?

Chromolux etiketlerin yüzeyi parlak olduğundan ışığı yansıtma özelliği bulunmaktadır. Chromolux etiketlerin ışığı yansıtma özelliği bulunması nedeniyle üzerine basılacak olan karekod ve barkod okuyucu cihazlar tarafından okunurken çeşitli sorunlar çıkartabileceği bilinmektedir. Chromolux etiketler ışığın yoğun olduğu yerlerde kullanılmamalıdır.

Chromolux Etiketlerin Özellikleri Nelerdir?

Chromolux etiketler istenilen ebat ve ölçülerde üretilebilmektedir. Chromolux etiketlerin ribon baskısı wax ribon şeklindedir. Chromolux etiketler suya, neme, sıcağa, sürtünmeye karşı orta seviyede dayanıklı etiket çeşitlerinden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Chromolux etiketin kullanım alanları farklılıklar göstermektedir. Kuşe etiketin kullanıldığı her yerde Chromolux etiketler rahatlıkla kullanılabilmektedir. Chromolux etiketler kuşe etiketten daha üstün kalitede bir etiket arayışında olan kişilerin öncelikli tercihi arasındadır. Parlak ve pürüzsüz yüzeye sahip Chromolux etiketler kullanım alanının çeşitlenmesine imkan sağlamaktadır. Dayanıklı ve kaliteli yapısı sayesinde Chromolux etiketler çok tercih edilen etiket çeşitleri arasında karşımıza çıkmaktadır.

Etiket : https://barkodpazar.com/etiket/