Metalize Kuşe Etiket (Yapışkan Yüzeyi Metalize Kağıt)

Metalize kuşe etiket türlerinden bir diğeri de yapışkan yüzeyi metalize görünümünde olan kağıtlardır. Yapışkan yüzeyi metalize kağıt kuşe etiketlerin yapışkanlı kısmı gri renkte boyanmıştır. Yapışkan yüzeye sahip metalize kuşe etiketlerin bir yüzeyi parlaktır. Yırtılmayan bir etiket hammaddesi ile üretilen yapışkan yüzeye sahip metalize kuşe etiketler genel olarak sanayi etiketlerinde sık sık kullanılmaktadır.

Yapışkan Yüzeye Sahip Metalize Kuşe Etiketler Nerelerde Kullanılır?

Yapışkan yüzeye sahip metalize kuşe etiketlerin kullanım alanları çok geniştir. Ürün kimlik bilgilerinin önem kazandığı alanlarda, makine üretim tesislerinde, gıda sektöründe ve makine üretim tesislerinde bu etiket türleri sık sık kullanılmaktadır.

Yapışkan Yüzeye Sahip Metalize Kuşe Etiketlerde Hangi Yapıştırıcılar Kullanılır?

Son derece sağlam bir yapıştırma özelliğine sahip olan yapışkan yüzeye sahip metalize kuşe etiketler kağıt bazlı etiket türlerine göre çok dayanıklıdır. Yapışkan yüzeye sahip metalize kuşe etiketlerin yapışkan yüzeyinde pek çok yapıştırıcı türü kullanılabilmektedir.

Standart özellikteki akrilik yapışkanlar, kuvvetli yapışkanlardan biri olan homelt yapışkanlar, iz bırakmayan nonperm yapışkanlar ve soğuğa karşı dayanıklı olan deepfrezee yapışkanlar bu etiket türünün etkili yapıştırma özelliğine sahip olması açısından önem arz eder.  Metal görünüme sahip olan yapışkan yüzeye sahip metalize kuşe etiketlerde ribon ile birlikte uygulanan termal transfer baskılar uygulanmaktadır. Etiketin üst yüzeyi metalik renkteyken alt yüzeyi beyaz renktedir.

Etiket : https://barkodpazar.com/etiket/

 

Metalize Kuşe Etiket (Yapışkan Yüzeyi Metalize Kağıt)
Rate this post